500-річчя Реформації в Україні

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №357/2016 " Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації"

Про Реформацію

План заходів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області щодо відзначення в Україні 500-річчя Реформації

№ з/п Назва заходу Терміни Відповідальний Відмітка про виконання
1 Розміщення на сайті школи інформації щодо відзначення в Україні 500-річчя Реформації 30.05.2017 Діденко В.Б.
2 Виставка літератури «Сучасна цивілізація – це вплив та наслідки Реформації ХVІ століття» в шкільній бібліотеці Червень-жовтень Бібліотекар Толмачова Т.В.
3 Учнівська конференція «Реформація та її вплив на розвиток людства» Вересень-жовтень Вчителі історії Осіпов О.М., Тесленко О.В.
4 Круглий стіл «Доба Реформації в Україні та Європі» Вересень-жовтень Вчителі історії Осіпов О.М., Тесленко О.В.
5 Перегляд документальних та художніх фільмів, присвячених історії Реформації Вересень-жовтень Вчителі історії Осіпов О.М., Тесленко О.В.

Виставка літератури у шкільній бібліотеці " Сучасна цивілізація - це вплив та наслідки Реформації 16 століття"

/Files/images/_semestr_2017/IMGA0855.JPG