СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ«ГРИНВІЧ»

Запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів до участі в найпопулярнішому конкурсі з англійськоїмовив Україні.

За шість років існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямку освоєння англійської мови для багатьох учнів в різних регіонах України.

Всеукраїнський конкурс з англійськоїмови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013 р. за № 319/22851, та в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі на 2016 рік, який Указом Президента України №641/2015оголошено роком англійської мови.

Цьогорічний конкурс «Гринвіч» відбудеться в четвер, 24 листопада 2016 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та11 класи.

Конкурс проводиться в школах за місцем навчання. Детальна інформація щодо правил проведення розміщується насайт іuclever.com, де також знаходяться завдання минулих років для підготовки. Підсумкову інформацію з результатами конкурсу буде надіслано д кожного навчального закладу.

Сума внеску одногоу часника складає 20,00 гривень. Для певних категорій дітей участь безкоштовна (сироти, напівсиротита діти з багатодітних сімей; статус яких обов'язково підтверджується документально при подачі заявки).