2017-2018 навчальний рік німецької мови в Україні

2017/2018 навчальний рік німецької мови в Україні

2017 рік оголошено в Україні роком вивчення німецької мови Сьогодні вона - перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. Більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині.

За словами Лілії Гриневич, німецька мова є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови, а 52 % школярів вибирають її для вивчення як другу іноземну. Німеччина такожпосідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною.

Впродовж року у всіх навчальних закладах України відбудуться заходи щодо популяризації німецької мови. Найстаранніші учні матимуть можливість поїхати на навчання до Німеччини.Завершиться українсько-німецький рік мов у липні 2018 року міжнародним Освітнім конгресом.