План заходів

щодо організаційного забезпечення обговорення та роз'яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

1. Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на нараді при директорові. Вересень-жовтень 2013

2. Забезпечити відкриття та ведення на офіційному веб-сайті школи рубрики «Реформа місцевого самоврядування».

Рубрика відкрита 12.09.2013

3. Забезпечити проведення серед учнів старших класів у рамках вивчення окремих навчальних предметів роз'яснювальної роботи щодо необхідності вдосконалення державної політики для формування ефективного місцевого економічного розвитку територій. Термін виконання: 2013- 2015 роки.

4. Організувати у шкільній бібліотеці виставку науково-методичної літератури з питань реалізації регіональної політики, реформування місцевого самоврядування в Україні. Термін виконання: 2013- 2015 роки.

Виставка організована 12.09.2013 року.

Забезпечити проведення роз'яснювальної роботи серед населення міста з питань: медичної реформи; реформи соціального забезпечення; земельної реформи; реформи сфери освіти. Термін виконання: 2013- 2015 роки.

Питання обговорювалося на батьківських зборах 11 вересня 2013 року