/Files/images/990018565.gif Бібліотечні заходи

2015 рік

Лютий

Місячник правової освіти

10 лютого в рамках місячника правової освіти в шкільній бібліотеці пройшли бесіди біля книжкових виставок : "Місячник правової освіти" та

"Насильству у сім'ї - Ні" На бесідах були присутні учні 6-Б класу (класний керівник Безсонова Н.В.), які одержали багато цікавої інформації з правознавства.

/Files/images/библиотека/IMGA0229.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0232.JPG
/Files/images/библиотека/IMGA0236.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0237.JPG

4 лютого 2015 року учні 8А класу ( класний керівник Удовенко Н.М.) запросили бібліотекарів шкільної бібліотеки на класну годину з теми "Наші права та обов'язки". Учнів познайомились з правами та обов'яками дітей " Конвенції прав дитини",зміст якої було надано за допомогою презентації. У практичній частині заходу бібліотекарі провели правовий лабіринт.

/Files/images/библиотека/IMGA0207.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0215.JPG
/Files/images/библиотека/IMGA0211.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0210.JPG

2014 рік

Історикознавча подорож

"Лицарі народної волі"

(до Дня українського козацтва 14 жовтня)

14 жовтня 2014 року до шкільної бібліотеки завітали бібліотечні працівники Харківської обласної дитячої бібліотеки з інформаційним заходом "Лицарі народної волі". На заході були присутні шості класи разом з вчителем історії Тесленко О.В. Учні з цікавістю прослухали матеріал присвячений українському козацтву та задавали запитання з теми. На заході було використано ІКТ.

Фотомонтаж заходу

/Files/images/библиотека/IMGA0134.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0135.JPG
/Files/images/библиотека/IMGA0138.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0136.JPG

"Посвята в читачі"

2 жовтня 2014 року в читальній залі відбувся бібліотечний захід " Посвята в читачі" для учнів 2-х класів. Театралізацію заходу підготували учні 4- б класу, класний керівник Тесленко Н.І. Яскраві театральні костюми літературних героїв казок та майстерність дітей зробили для малечі справжнє свято. Докладніше : тисни тут

Фотогалерея бібліотечного заходу
/Files/images/библиотека/IMGA0094.JPGТеатральні актори 4-Б класу /Files/images/библиотека/IMGA0109.JPGУчні 2- Г класу на святі
/Files/images/библиотека/IMGA0126.JPGУчасники свята /Files/images/библиотека/IMGA0096.JPGВеселі казкові герої

Екскурсія до бібліотеки

" Дім де живуть книги"

12 вересня шкільна бібліотека запросила до себе на екскурсію учнів перших класів. Бібліотекар Філонова Т.О. розповіла учням про шкільну бібліотеку, познайомила з цікавими книжками і показала книгосховище.

Перший раз в бібліотеці
/Files/images/библиотека/IMGA0081.JPGУчні 1-Б класу, класний керівник Ярослав О.В. /Files/images/библиотека/IMGA0084.JPGУчні 1-Г класу, класний керівник Кашпур О.В. /Files/images/библиотека/IMGA0088.JPGУчні 1-В класу, класний керівник Тенета О.М.

Квітень

1 квітня в читальній залі шкільної бібліотеки пройшла година цікавих повідомлень на тему "Земля розкриває свої таємиці". До заходу була організована книжкова втставка " На лісовій стежині". Були присутні учні 5- класів.

/Files/images/библиотека/IMGA0789.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0791.JPG

лютий

7 лютого бібліотека запросила учнів 4-А класу (класний керівник В.В.Немешкалова) на бібліотечний урок-презентацію "Звідки прийшла книга" Бібліотекар Філонова Т.О. розповіла учням історію виникнення книги та писемності .

"Звідки прийшла книга" бібліотечний урок
/Files/images/библиотека/IMGA0004.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0008.JPG

Грудень

19 грудня 2013 року бібліотекарі запросили учнів 6-Б класу ( класний керівник Нечаєва Ю.Л.) на класну годину з морально-етичної теми "Відбудуємо руїни душі". Захід відбувся в формі дискусії .

Класна година в бібліотеці
/Files/images/IMGA0974.JPG/Files/images/IMGA0976.JPG

2 грудня шкільна бібліотека запросила учнів 5-А; 5-Б класів на виховну годину "Що таке толерантність ?" За допомогою мультимедійної техніки учні мандрували островами толерантності: Добро, Шана, Дружба. Завершився захід будовою толерантного дерева

Виховна година для учнів 5- х класів "Що таке толерантність?"
/Files/images/IMGA0956.JPG/Files/images/IMGA0955.JPG
/Files/images/IMGA0964.JPG/Files/images/IMGA0960.JPG

Листопад

13 листопада 213 року в бібліотеці відбувся бібліотечний урок на тему "Вибір книг в бібліотеці", який провела бібліотекар Філонова Тамара Олександрівна. До бібліотеки були запрошені учні 3-Б класу ( класний керівник Тесленко Н .І.)

Бібліотечний урок "Вибір книг в бібліотеці"
/Files/images/IMGA0940.JPG/Files/images/IMGA0953.JPG
/Files/images/IMGA0951.JPG/Files/images/IMGA0948.JPG
/Files/images/IMGA0946.JPG/Files/images/IMGA0949.JPG

Жовтень.

10 жовтня 2013 року відбулася зустріч учнів 9-х класів з працівниками центральної дитячої бібліотеки.

Учням була запропонована віртуальна подорож до жіночих музеїв світу та гендеоного музею м. Харкова

/Files/images/20131_semestr/SAM_0009.JPG/Files/images/20131_semestr/SAM_0011.JPG/Files/images/20131_semestr/SAM_0015.JPG

Бібліотечний урок- екскурсія

"Тут живуть книги"

9 вересня 2013 року бібліотекарі запросили учнів перших класів на бібліотечний урок-екскурсію "Тут живуть книги" Бібліотекарі розповіли першокласникам про бібліотеку , правила користування книгами та зробили екскурсію .

Першокласники в бібліотеці
/Files/images/IMG_1436.JPG/Files/images/IMG_1437.JPG