/Files/images/990018565.gif Бібліотечні заходи

2015 рік

Жовтень


Огляд літератури "Сторінками минулого"

6 жовтня 2015 року учні 9А класу ( класний керівник Удовенко Н.М.) запросили бібліотекаря Тетяну Валентинівну Толмачову на класну годину з віртуальним оглядом літератури

" Сторінками минулого" Учні прослухали цікаву інформацію про художню літературу з історії нашої держави . До інформації була додана презентація про книги які знаходяться у фонді шкільної бібліотеки. Як усе відбулося дивись:

/Files/images/библиотека/DSCN0288.JPG /Files/images/библиотека/DSCN0290.JPG
/Files/images/библиотека/DSCN0293.JPG /Files/images/библиотека/DSCN0296.JPG

Вересень

Бібліотечна година

"ЇЇ величність книга" ( до Всеукраїнського дня бібліотекаря)

На зустріч з учнями 3В класу ( класний керівник Мельник Л.В.) завітала бібліотекар дитячої бібліотеки ЦРБ Московського району з бібліотечним заходом "ЇЇ величність книга".Вона розповіла дітям про значення книги в житті кожної людини, провела книжкову вікторину та відповіла на питання дітей. Діти розповідали про свої улюблені книги. Як усе було дивись у фотогалереї.

/Files/images/библиотека/IMGA0383.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0384.JPG

Цікава година

"Незвичайні бібліотеки світу"

В рамках Всеукраїнського місячника присвяченого шкільним бібліотекам, учні

8-б класу ( класний керівник Нечаєва Ю.Л.) запросили шкільного бібліотекаря Толмачову Тетяну Валентинівну на класну годину. Бібліотекар розповіла про незвичайні бібліотеки світу. Розповідь була проілюстрована презентацією.

Ось як це було:

/Files/images/библиотека/IMGA0375.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0374.JPG

Екскурсія до бібліотеки

"Наш книжковий шкільний дім"

У вересні шкільна бібліотека запросила на екскурсію учнів перших класів

.(1А -класний керівник Бєлова О.Д., 1Б- класний керівник Тесленко Н.І., 1В- класний керівник Шевченко О.О.) Бібліотекар розповіла дітям про структуру шкільної бібліотеки, зупинилась на історії виникнення книги. Учні з зацікавленістю звернули увагу на книги які знаходяться у фонді бібліотеки. А на останок діти помандрували по книжковому книгосховищу. Як це було!

/Files/images/библиотека/IMGA0360.JPGУчні 1В (класний керівник Шевченко О.О.) /Files/images/библиотека/IMGA0359.JPGНам усе цікаво ( учні 1В)
/Files/images/библиотека/IMGA0364.JPGУчні 1А (класний керівник О.Д.Бєлова) /Files/images/библиотека/IMGA0365.JPGНа книжковій вулиці (учні 1А класу)
/Files/images/библиотека/IMGA0369.JPGУчні 1Б класу ( класний керівник Н.І. Тесленко) /Files/images/библиотека/IMGA0362.JPGКнижкова виставка - це цікаво!

Червень

Літературна вікторина "Супер знавець казок"

5 червня 2015 року до дитячого літнього табору "Веселі дзвіночки "завітала шкільна бібліотека з літературною вікториною "Супер знавець казок".Діти активно приймали участь та відповідали на питання.

/Files/images/библиотека/IMGA0345.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0343.JPG

Травень

Екологічна година "Жива вода дає життя"

13 травня 2015 року до шкільної бібліотеки завітала бібліотекар Обласної дитячої бібліотеки з екологічною годиною "Жива вода дає життя" На екологічну годинну було запрошено учнів 8А, 8Б класів ( вчитель з біології Склярова Т.І.) Учням було надано багато цікавої інформації про екологічне становище в світі та окремо в Україні. Бібліотекар Толмачова Т.В. познайомила дітей з літературою з цієї теми яка знаходиться в шкільній бібліотеці.

Фотомонтаж заходу
/Files/images/библиотека/IMGA0325.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0332.JPG
/Files/images/библиотека/IMGA0336.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0789.JPG

Квітень

Бесіда біля виставки

26 квітня 2015 року вся Україна відмічає скорботну дату - День Чорнобильської трагедії. Бібліотекарі до цієї дати організували книжкову виставку " Чорнобиль - скорбота пам'яті людської" та запросили на бесіду учнів 6Г

/Files/images/библиотека/IMGA0318.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0068.JPGКнижкова виставка до дня Чорнобильської трагедії

Березень

Тиждень дитячого читання

Літературна вікторина "Шляхами творчості Х.-К. Андерсена

19 березня в рамках "Тижня дитячого читання" до шкільної бібліотеки завітала бібліотекар районної дитячої бібліотеки № 32 Московської ЦБС. Сіренко Т.Ф. Разом з шкільними бібліотекарями була проведена літературна вікторина для учнів 2А класу ( класний керівник Бацман Т.Л.), присвячена творчості Х.-К. Андерсена "Шляхами творчості Андерсена Х.-К." Учні дуже активно приймали участь у вікторині, а найбільші знавці отримали солодкі подарунки.

Фотогалерея заходу
/Files/images/библиотека/IMGA0290.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0293.JPG
/Files/images/библиотека/IMGA0296.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0301.JPG

Бібліотечний урок

"Шляхами довідкової літератури"

17 березня 2015 року учні 8Б класу ( класний керівник Склярова Т.І.) разом з вчителем української мови та літератури Безсоновою Н.В. запросили шкільних бібліотекарів на бінарний урок з теми "Шляхами довідкової літератури". Бібліотекарі підготували презентацію з цієї теми, познайомили з виданнями довідкової літератури з книжкового фонду бібліотеки. Учні відповідали на питання та відгадували ребуси.

Фотогалерея заходу
/Files/images/библиотека/IMGA0274.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0275.JPG
/Files/images/библиотека/IMGA0276.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0277.JPG

Віртуальна екскурсія до портретної галереї Тараса Шевченка

11 березня учні 7-Б класу ( класний керівник Нечаєва Ю.Л.) запросили шкільного бібліотекаря Толмачову Тетяну Валентинівну представити віртуальну екскурсію по портретній галереї Тараса Шевченка "Шевченко відомий та маловідомий" Учні познайомились з відомими портретними творами Шевченка та послухали розповідь про події, які пов'язані з цими картинами.

Фотогалерея
/Files/images/библиотека/IMGA0268.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0270.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0272.JPG

Лютий

Місячник правової освіти

10 лютого в рамках місячника правової освіти в шкільній бібліотеці пройшли бесіди біля книжкових виставок : "Місячник правової освіти" та

"Насильству у сім'ї - Ні" На бесідах були присутні учні 6-Б класу (класний керівник Безсонова Н.В.), які одержали багато цікавої інформації з правознавства.

/Files/images/библиотека/IMGA0229.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0232.JPG
/Files/images/библиотека/IMGA0236.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0237.JPG

4 лютого 2015 року учні 8А класу ( класний керівник Удовенко Н.М.) запросили бібліотекарів шкільної бібліотеки на класну годину з теми "Наші права та обов'язки". Учнів познайомились з правами та обов'яками дітей " Конвенції прав дитини",зміст якої було надано за допомогою презентації. У практичній частині заходу бібліотекарі провели правовий лабіринт.

/Files/images/библиотека/IMGA0207.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0215.JPG
/Files/images/библиотека/IMGA0211.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0210.JPG

2014 рік

Жовтень

Історикознавча подорож

"Лицарі народної волі"

(до Дня українського козацтва 14 жовтня)

14 жовтня 2014 року до шкільної бібліотеки завітали бібліотечні працівники Харківської обласної дитячої бібліотеки з інформаційним заходом "Лицарі народної волі". На заході були присутні шості класи разом з вчителем історії Тесленко О.В. Учні з цікавістю прослухали матеріал присвячений українському козацтву та задавали запитання з теми. На заході було використано ІКТ.

Фотомонтаж заходу

/Files/images/библиотека/IMGA0134.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0135.JPG
/Files/images/библиотека/IMGA0138.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0136.JPG

"Посвята в читачі"

2 жовтня 2014 року в читальній залі відбувся бібліотечний захід " Посвята в читачі" для учнів 2-х класів. Театралізацію заходу підготували учні 4- б класу, класний керівник Тесленко Н.І. Яскраві театральні костюми літературних героїв казок та майстерність дітей зробили для малечі справжнє свято. Докладніше : тисни тут

Фотогалерея бібліотечного заходу
/Files/images/библиотека/IMGA0094.JPGТеатральні актори 4-Б класу /Files/images/библиотека/IMGA0109.JPGУчні 2- Г класу на святі
/Files/images/библиотека/IMGA0126.JPGУчасники свята /Files/images/библиотека/IMGA0096.JPGВеселі казкові герої

Вересень

Екскурсія до бібліотеки

" Дім де живуть книги"

12 вересня шкільна бібліотека запросила до себе на екскурсію учнів перших класів. Бібліотекар Філонова Т.О. розповіла учням про шкільну бібліотеку, познайомила з цікавими книжками і показала книгосховище.

Перший раз в бібліотеці
/Files/images/библиотека/IMGA0081.JPGУчні 1-Б класу, класний керівник Ярослав О.В. /Files/images/библиотека/IMGA0084.JPGУчні 1-Г класу, класний керівник Кашпур О.В. /Files/images/библиотека/IMGA0088.JPGУчні 1-В класу, класний керівник Тенета О.М.

Квітень

1 квітня в читальній залі шкільної бібліотеки пройшла година цікавих повідомлень на тему "Земля розкриває свої таємиці". До заходу була організована книжкова втставка " На лісовій стежині". Були присутні учні 5- класів.

/Files/images/библиотека/IMGA0789.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0791.JPG

лютий

7 лютого бібліотека запросила учнів 4-А класу (класний керівник В.В.Немешкалова) на бібліотечний урок-презентацію "Звідки прийшла книга" Бібліотекар Філонова Т.О. розповіла учням історію виникнення книги та писемності .

"Звідки прийшла книга" бібліотечний урок
/Files/images/библиотека/IMGA0004.JPG /Files/images/библиотека/IMGA0008.JPG

Грудень

19 грудня 2013 року бібліотекарі запросили учнів 6-Б класу ( класний керівник Нечаєва Ю.Л.) на класну годину з морально-етичної теми "Відбудуємо руїни душі". Захід відбувся в формі дискусії .

Класна година в бібліотеці
/Files/images/IMGA0974.JPG/Files/images/IMGA0976.JPG

2 грудня шкільна бібліотека запросила учнів 5-А; 5-Б класів на виховну годину "Що таке толерантність ?" За допомогою мультимедійної техніки учні мандрували островами толерантності: Добро, Шана, Дружба. Завершився захід будовою толерантного дерева

Виховна година для учнів 5- х класів "Що таке толерантність?"
/Files/images/IMGA0956.JPG/Files/images/IMGA0955.JPG
/Files/images/IMGA0964.JPG/Files/images/IMGA0960.JPG

Листопад

13 листопада 213 року в бібліотеці відбувся бібліотечний урок на тему "Вибір книг в бібліотеці", який провела бібліотекар Філонова Тамара Олександрівна. До бібліотеки були запрошені учні 3-Б класу ( класний керівник Тесленко Н .І.)

Бібліотечний урок "Вибір книг в бібліотеці"
/Files/images/IMGA0940.JPG/Files/images/IMGA0953.JPG
/Files/images/IMGA0951.JPG/Files/images/IMGA0948.JPG
/Files/images/IMGA0946.JPG/Files/images/IMGA0949.JPG

Жовтень.

10 жовтня 2013 року відбулася зустріч учнів 9-х класів з працівниками центральної дитячої бібліотеки.

Учням була запропонована віртуальна подорож до жіночих музеїв світу та гендеоного музею м. Харкова

/Files/images/20131_semestr/SAM_0009.JPG/Files/images/20131_semestr/SAM_0011.JPG/Files/images/20131_semestr/SAM_0015.JPG

Вересень

Бібліотечний урок- екскурсія

"Тут живуть книги"

9 вересня 2013 року бібліотекарі запросили учнів перших класів на бібліотечний урок-екскурсію "Тут живуть книги" Бібліотекарі розповіли першокласникам про бібліотеку , правила користування книгами та зробили екскурсію .

Першокласники в бібліотеці
/Files/images/IMG_1436.JPG/Files/images/IMG_1437.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 1333