Розпочато набір учнів до 1 класу на 2022/2023 навчальний рік

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 138 з 11 квітня 2022 року розпочала прийом заяв батьків учнів майбутніх першокласників на 2022/2023 навчальний рік.

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладі освіти стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

Зарахування до перших класів дітей, що належать до групи тимчасово переміщених осіб, організовується за заявою батьків у зручний для них спосіб. Заклад освіти та найбільш безпечну для дитини форму навчання обирають батьки.