Український мультсеріал, створений на основі бестселера “Книга-мандрівка. Україна” про всесвітньо відомих українців та події, про які в нас не завжди добре знають.

«Україна з неба» Це мандрівка Україною, де вам покажуть країну з неба.

Matific Безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 1-6 класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми.

Duolingo Це сервіс для вивчення англійської за допомогою інтерактивних вправ з елементами гри. На платформі одразу видно, які завдання виконано правильно, а які – ні.

Всеукраїнська школа онлайн

Yakaboo відкрили безкоштовний доступ до аудіо- та електронних книжок в мобільному додатку

"Фільтр"- Національний проєкт з медіаграмотності

Цифрові уроки від MOZAIK education