У комунальному закладі "Харківський ліцей № 138 Харківської міської ради" створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечено їх безперешкодним доступом до всіх приміщень школи.

На 1 вересня 2023 року у закладі працює:

- 5 класів з інклюзивним навчанням;

- 5 асистентів вчителя,

- вчитель дефектолог, логопед, практичний психолог.

Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром Харківської міської ради Харківської області (адреса: вул. Гвардійців Широнінців, 38 Г), де можуть отримати консультації педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні;

для дітей з особливими освітніми потребами адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища;

створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:

• діє кнопка виклику;

• організовано чергування;

• виконано поточний ремонт класних кімнат.

Кореційні заняття для дітей з особливими освітніми потребами проводяться фахівцями в спеціально обладнаній кімнаті (ресурсна кімната), яка щорічно поповнюється дидактичними матеріалами, посібниками, технічними засобами навчання.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

У закладі освіти створені всі належні умови для комфортного та якісного навчання учнів.

/Files/images/Кнопка.jpg