Спільні батьківські збори для батьків та учнів 9-х класів, які планують продовжити навчання в 10-х класах

15.04.2024 відбулися розширені онлайн батьківські збори за участю батьківської громадськості, здобувачів освіти 9-х класів, адміністрації, класних керівників, практичного психолога закладу освіти. Проаналізували результати опитування, проведеного з метою визначення предметів, що вивчатимуться на профільному рівні в 10-х класах у 2024/2025 навчальному році. Поінформували батьків та учнів 9-х класів, що планують продовжити навчання в 10-х класах, про вивчення математики, української мови та біології на профільному рівні. Також обговорили перспективи продовження навчання після здобуття базової загальної середньої освіти, звільнення здобувачів освіти 9-х класів від проходження ДПА.