ЗНО - 2021

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з математики 2021 року

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики 2021 року (рівень стандарту)

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики 2021 року (рівень стандарту та профільний рівень)

Підсумки ЗНО - 2020

ЗНО - 2020

/Files/images/__semestr_2019/1zno.jpg

КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОБНЕ ЗНО -2020?

/Files/images/зно.png

Особливості

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО.

Переваги пробного ЗНО, яке організовує Харківський РЦОЯО:

– процедура пробного ЗНО максимально відповідає процедурі основного ЗНО

– завдання пробного ЗНО відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт основного ЗНО

– участь у пробному ЗНО надає можливість попрацювати з зошитом та бланками відповідей, отримати результат

– у пробному тесті з іноземних мов присутня частина тесту – «Аудіювання».

Пробне ЗНО з української мови і літератури – 21 березня. З математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов – 28 березня 2020 року (тестування з усіх предметів починається одночасно).

Вартість

Вартість пробного ЗНО за одне тестування в 2020 році складає 141 гривні (у Полтавській, Сумській та Харківській області). Участь у пробному ЗНО є добровільною.

Реєстрація

На сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» з 03 до 24 січня 2020 року відбудеться реєстрація на пробне ЗНО.

Під час реєстрації на пробне ЗНО учасник самостійно обрає округ проходження пробного ЗНО із запропонованого переліку.

Особливістю реєстрації на пробне ЗНО у 2020 році є обов’язкове завантаження оформленої реєстраційної Заяви до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» (надсилати таку заяву поштою НЕ ПОТРІБНО).

Реєстрація на участь у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг на рахунок Харківського РЦОЯО. Оплатити послугу можна в будь-якій фінансовій установі або через послугу електронного платежу протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви.

Всі особливості реєстрації будуть описані в інструкції до реєстраційної програми.

Особливі освітні потреби

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації :

– присутність перекладача жестової мови (перекладача-дактилолога) в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО (дактилолог);

– надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора (текст промови інструктора);

– надання можливості використання слухового апарата, імпланта (апарат/імплант);

– надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання) (текст до аудіювання);

– надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача (збільшувач);

– надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих шрифтом кеглем 16 (шрифт кеглем 16);

– надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі (перший поверх).

Директор: Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057705 15 64.

Контактна особа: Шматько Олена Євгеніївна, начальник організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО, 057705 07 37, 097 83 23496.

Більше інформації про ЗНО, пробне ЗНО можна знайти на наших сторінках Фейсбук, Телеграм, Інстаграм

Рейтинг шкіл Московського району міста Харкова за результатами 2019 року

Що треба знати учаснику ЗНО-2020

Хто складаєЗНО-2020?

Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у форміЗНОз трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти): біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

РезультатиЗНОз української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результат ДПА для студентів ЗВО, які скористалися правом повторного складання атестаціїу формі ДПА.

Особи, які вже здобули повну загальну середню освіту у минулі роки також можуть стати учасникамиЗНО-2020.

Кожен зареєстрований учасникЗНОмає право скласти тести не більш як із чотирьох предметів.

Які терміни реєстрації та проведенняЗНО?

Реєстрація наЗНОвідбудеться з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Для реєстрації наЗНОнеобхідно мати паспортний документ.

Проведення основної сесії з 11 предметівЗНОвідбудеться у травні-червні 2020 року:

· математика 21.05.2020· історія України 04.06.2020
· українська мова і література 26.05.2020· біологія 09.06.2020
· фізика 28.05.2020· географія 11.06.2020
· іспанська, німецька, французька мови 01.06.2020· хімія 15.06.2020
· англійська мова 02.06.2020

Цифрові платформи щодо інформації проЗНО-2020:

· Сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/

· Сайт Харківського РЦОЯО https://zno-kharkiv.org.ua/

· Акаунти Харківського РЦОЯО в соціальних мережах Facebook, youtube, twitter.

· Тelegram-канал Харківського РЦОЯО «ЗНО2020» (https://t.me/zno2020kh) – це швидке та безкоштовне отримання інформації, актуальна хронологічна стрічка, достовірні новини проЗНО-2020, незалежне тестування педагогів, інші освітні оцінювання тощо.

· Офіційний безкоштовний мобільний «Харківський РЦОЯО» (завантажити у Play Market).

Інформацію взято з сайту http://moskovskiy-ruo.edu.kh.ua/novini/id/6640

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 09 липня 2019 року № 947 календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 01 червня по 15 червня 2020 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.

До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики та фізики відбудеться не пізніше 12 червня 2020 року; оголошення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та історії України – не пізніше 20 червня 2020 року; оголошення результатів з біології, географії та хімії – не пізніше 24 червня 2020 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 25 червня до 17 липня 2020 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 22 липня 2020 року.

Результати ЗНО -2018

Особливості ЗНО -2019

Українська мова та література

Історія України

Математика

Англійська мова

Біологія

Географія

Хімія

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

З 5 лютого 2019 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

18 березня 2019 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 25 березня 2019 року.

Програма реєстрації буде розміщена на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Важливо правильно обрати категорію особи - учасника ЗНО:

· для тих, хто у2019 році завершує навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо) – категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року»;

· для учнів (студентів, слухачів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здобувають в поточному році повну загальну середню освіту, – категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних подають до закладу, в якому навчаються, такий комплект реєстраційних документів:

· копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);

· 2 фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері;

· реєстраційну картку.

Навчальний заклад надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.

Комплекти реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

ПУНКТИ РЕЄСТРАЦІЇ

У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації можна звернутись до пунктів реєстрації. Перелік пункті реєстрації та графік їх роботи буде розміщено на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та Харківського РЦОЯО zno-kharkiv.org.ua в розділі «ЗНО-2019».

У м. Харків пункт реєстрації буде діяти на базі: Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Центр довузівської освіти, кімната 6-53.

ОСОБЛИВІ (СПЕЦІАЛЬНІ) УМОВИ

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проведення ЗНО, повинні разом з пакетом документів надати медичнийвисновокпро створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900.

ПРИЧИНІ ВІДМОВИ У РЕЄСТРАЦІЇ

Ø ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;

Ø надання недостовірної інформації;

Ø подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;

Ø відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційних документів) або перереєстрації;

Ø неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;

Ø неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64

Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23496

Підсумки ЗНО 2018 та підготовка до ЗНО 2019

Новини ЗНО

На пробне ЗНО зареєструвалися учні з таких предметів:

 • Українська мова - 37
 • Історія України - 3
 • Математика - 5
 • Фізика - 1
 • Хімія - 1
 • Англійська мова - 18

97% учнів нашої школи пройшли реєстрацію на ЗНО.

/Files/images/2017_-_2018___semestr/Page1-768x463.jpg

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

 • ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
 • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
 • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
 • оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися на сайтахрегіональних центрів оцінювання якості освіти.

Готуємося до ЗНО - 2017

Інформація щодо пробного ЗНО 2017

зно 2018

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

 • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
 • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитись ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів до 11 грудня.

У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов –31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватимез 9 до 31 січня2018 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Детальний порядок реєстрації для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні буде оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти до 13 грудня.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть створені інформаційні сторінки, там до 1 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

 • з української мови і літератури з 24 до 26 березня,
 • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

/Files/images/_semestr_2017/пр.png
В школі успішно пройшла реєстрація всіх учнів 11 класу до ЗНО-217

/Files/images/_semestr_2017/лдж.png

/Files/images/_semestr_2017/кен.png

Сьогодні, 6 лютого 2017 року о 10.00 розпочалася реєстрація випускників на ЗНО - 2017. Вона триватиме до 17 березня 2017 року включно.

НАКАЗ МОНУ від 10.01.2017 № 25 "Деякі питання нормативного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"
Наказ МОНУ від 21.09.2016 № 1133 "Про підготовку та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"
Наказ МОНУ від 31.08.2016 №1055 "Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"
Наказ МОН України від 21.09.2016 № 1133 «Про підготовку до проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

/Files/images/1_semestr_2016_rk/па.png

Нормативна база ЗНО – 2017

Про результати участі випускників ХЗОШ № 138у зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року

Нормативні документи 2015-2016 навчального року

Накази, нормативна база ЗНО -2016

23 лютого учні нашої школи в повному складі пройшли реєстрацію до проходження ЗНО 2016 року

3 5 січня по 30 січня 2016 року буде проходити реєстрація на пробне незалежне оцінювання. Як зареєструватися, дивіться відео.

Відеоінструкція щодо реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2016 року...

ЗНО та ДПА у 2016 році

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАКАЗ Наказ МОН України № 940 від 16.09.15 року (Увага!До наказу внесено зміни згідно знаказом МОН №1050 від 8 жовтня 2015 року) № 940 від 16 вересня 2015 року Про проведення державної підсумкової атестаціїчнів (вихованців) у системі загальної середньої світи у 2015/2016 навчальному році/ Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 641/2015 від 16 листопада 2015 року Про оголошення2016 року Роком англійської мови в Україні

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 11 листопада 2015 р. № 1155-р Київ

Про перенесення робочих днів у 2016 році

З метою створення сприятливих умов для святкування 7січня— Різдва Христового, 8 березня— Міжнародного жіночого дня та 28 червня— Дня Конституції України, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій (за винятком органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банків) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2016 році для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

п’ятниці 8 січня — на суботу 16 січня;

понеділка 7 березня — на суботу 12 березня;

понеділка 27 червня — на суботу 2 липня.

Спеціальний режим роботи банків у зазначені дні визначає Національний банк.

Прем’єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК

Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання, результатів навчання, здобутих на основі повної загальноїсередньої освіти (Iз змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 1078 від 13.10.2015)

ЗНО - 2015

Визначення результатів ЗНО 2015 ви можете переглянути ТУТ

Місце проведення ЗНО

/Files/images/2015_semestr/схема.png

Графік ЗНО-2015

24 квітняукраїнська мова
і література
3 червняфранцузька мова
5 червнянімецька мова
8 червняіспанська мова
10 червняанглійська мова
12 червняматематика
15 червняросійська мова
17 червнябіологія
19 червняісторія України
22 червняфізика
24 червнягеографія
26 червняхімія
Доводимо до відома, що учні нашої школи 100% ( 59 учнів ) були зареєстровані для участі у ЗНО 2015

МАТЕРІАЛИ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ У ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ

/Files/images/2015_semestr/витяг.png /Files/images/2015_semestr/пм.png

Накази щодо ЗНО -2015

Харківський національний університет внутрішніх справ 13 грудня 2014 року о 9.00 ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Харківський національний університет внутрішніх справ запрошуєВаcвідвідати День відкритих дверей, який відбудетьсяу суботу, 13грудня 2014 року в актовій залі університету

/Files/images/2014__semestr/info_proba ZNO_2015.JPG /Files/images/2014__semestr/info_ZNO_2015.JPG /Files/images/2014__semestr/sklav_ne sklav.jpg /Files/images/2014__semestr/matem BR_PR.jpg /Files/images/2014__semestr/ykr_BR_PR.jpg

Офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році

/Files/images/15.06.2011 фото 2.gif

Результати ЗНО 2014. статистично-аналітичний звіт

Зовнішнє незалежне оцінювання- 2014

В школі організовані додаткові індивідуальні заняття з підготовки до ЗНО-2014. Необхідні матеріали та графік консультацій знаходяться у вчителів-предметників, які викладають предмети в 11-х класах.


Триває реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року (далі зовнішнє оцінювання). Термін реєстрації з 3 січня до 5 березня.

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання

1. Ознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).

2. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Увага! У 2014 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких предметів: української мови і літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, фізики, хімії, біології, географії, світової літератури, російської мови, іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської).

Пам’ятайте, що загальна кількість предметів,вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

 • заяву-реєстраційну картку;
 • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);
 • копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але є учнем (студентом) випускного класу (курсу) поточного навчального року, то підготуйте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (зразок довідки на на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»);
 • дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;
 • висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби);
 • копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
 • копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (надають іноземці, особи без громадянства, біженці, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонні українці).

Увага! У разі надання копії документа, оформленого іноземною мовою, слід також додати його переклад українською мовою, завірений нотаріально.

Сформувати заяву-реєстраційну картку Ви можете самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році (далі – Програма), розміщеною на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»), або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації (перелік пунктів реєстрації на на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»).

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

Особи, які проживають або навчаються за кордоном, у процесі роботи з Програмою, повинні зазначити адресу в Україні, на яку буде надіслано Сертифікат і запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні. Розподіл абітурієнтів між пунктами тестування буде здійснено з урахуванням цієї адреси.

Якщо можливості вказати таку адресу немає, то потрібно зазначити адресу регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр), на території обслуговування якого особа бажає проходити зовнішнє оцінювання. У цьому регіональному центрі можна буде отримати Сертифікат і запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні. Бажано також вказати електронну адресу, на яку буде надіслано повідомлення про наслідки реєстрації. Це потрібно зробити в правому нижньому куті заяви-реєстраційної картки, над місцем, відведеним для наклеювання фотокартки.

Увага! Якщо Ви навчаєтеся за кордоном у 2014 році (є випускником закордонного навчального закладу, учасником міжнародної програми з обміну тощо) і не можете скласти тести у встановлені терміни, то маєте право пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії, що відбудеться 4 – 11 липня.

Упродовж додаткової сесії Ви зможете скласти тести з усіх вибраних предметів або тільки з тих, із яких не маєте можливості пройти тестування під час основної сесії. Для цього разом із документами, необхідними для реєстрації, також надішліть:

 • заяву на ім’я директора регіонального центру щодо надання можливості скласти тест (-и) з певного (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії (зразок заяви на на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»);
 • документ, що підтверджує факт навчання за кордоном (крім випускників закордонного навчального закладу).

Увага! Якщо за релігійними переконаннями Ви не можете взяти участь у тестуваннях, що проводитимуться в окремі дні, то скористайтеся правом на проходження зовнішнього оцінювання з цього (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії, що відбудеться 4 – 11 липня. Для цього крім інших документів, необхідних для реєстрації, подайте:

 • заяву на ім’я директора регіонального центру щодо надання можливості скласти тест (-и) з певного (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії (зразок заяви на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»);
 • документ, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основній сесії.

4. Надішліть не пізніше 5 березня на адресу регіонального центру реєстраційні документи. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.

Особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього оцінювання, буде надіслано рекомендованим листом такі документи:

 • Сертифікат;
 • реєстраційну картку абітурієнта;
 • інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;
 • повідомлення про створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (особам, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Пам’ятайте, що Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:

 • надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
 • неналежно оформите документ (-и), необхідний (-і) для реєстрації;
 • зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
 • подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо ми не зможемо створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров’я.

Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде надіслано відповідне повідомлення.

Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, Ви можете усунути причини,що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.

Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Ви не отримали Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації:

 • Необхідно перевірити чи надійшли документи до регіонального центру. Для цього скористайтесь сервісом «Сервіс пошуку поштових відправлень через Укрпошту» (на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»). Сервіс розповсюджується на поштові відправлення, які надсилаються рекомендованим або цінним листом, та працює за 13-символьним цифровим номером (штрихкодовий ідентифікатор).
 • У разі, якщо регіональний центр отримав документи, необхідно перевірити стан обробки реєстраційних документів. Для цього скористайтесь сервісом «Сервіс перевірки стану реєстрації» (на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»). Сервіс працює за номером, який зазначений у Контрольно-інформаційному листі. Сервіс дає змогу отримати інформацію про стан обробки, дату надсилання Сертифіката або листа-відмови та штрихкодовий ідентифікатор цього поштового відправлення.
 • У разі, якщо регіональний центр зазначив штрихкодовий ідентифікатор поштового відправлення, необхідно перевірити місце його знаходження.
 • У разі відсутності інформації у зазначених сервісах необхідно звернутися до регіонального центру за телефоном 057 705 07 37.

У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014 року.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Бажаємо успіхів!

Увага! 1 листопада 2013 року розпочалося пробне тестування

Новини абітурієнта

За результатами цього року, у вступників популярні філологія та право. Найменше випускники - 2013 хотіли б стати бакалаврами рибальства, лісозаготівлі та фотомистецтва.

/Files/images/2013/абитура.jpg

"Топ-10 напрямків по бакалаврам денної форми, куди подано найбільше заяв. Ким мріють бути наші майбутні фахівці? Перше - це філологія (майже 47 тис. заяв), друге - правознавство (близько 30 тис.), фінанси та кредит (24 тис.), менеджмент (24,7 тис.), економіка підприємства (19,4 тис.), облік і аудит (більше 18 тис.), комп'ютерні науки (14,5 тис.), туризм (12,6 тис.), комп'ютерна інженерія (майже 11 тис.) і маркетинг (10 тис.) ", - повідомив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

За його словами, найменше число абітурієнтів, згідно із проміжними даними, подало документи на такі спеціальності, як рибальство (5 заяв), фотомистецтво (19), система забезпечення руху поїздів (21 заява), лісозаготівля (22 заяви), військове управління (32 заяви ), естрадно-циркове мистецтво (33 заяви), богослов'я (34 заяви), поштовий зв'язок (45 заяв), текстильні матеріали (60 заяв), хімічна інженерія (71 заява), повідомляє Інтерфакс-Україна.

Чотири учні нашої школи взяли участь в пробному безкоштовному тестуванні з української мовии та літератури на базі ХЗОШ № 151

Триває реєстрація учнів до ЗНО. Кількість зареєстрованих на 18.02.2013 склала 51 учень

Куточок випускника

Для батьків та учнів

18.12.2012 № 4734

Керівникам навчальних закладів

Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради на виконання доручення обласної наради відповідальних за ЗНО, яка відбулась 18.12.2012, надсилає матеріали щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнів випускних 11(12)-х класів та їхніх батьків з питань реєстрації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року.

В зв’язку з визначеним терміном реєстрації (з 04.01.2013 по 05.03.2013), просимо Вас довести до відома працівників закладів освіти інформацію щодо реєстрації та проведення ЗНО-2013 в межах інформаційної кампанії, забезпечити своєчасне виконання відповідальними за зовнішнє незалежне оцінювання необхідних заходів, зокрема:

- отримати в управлінні освіти 19-20.12.2012та розповсюдити серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів поліграфічні матеріали із інформацією про проведення реєстрації

До 21.12.2012

- оновити інформаційні куточки щодо реєстрації та проведення ЗНО-2013 з використанням уніфікованих матеріалів

до 21.12.2012

- оновити інформацію у відповідних розділах шкільних сайтів

до 21.12.2012

- інформувати випускників загальноосвітніх навчальних закладів про терміни та схеми реєстрації

до 28.12.2012

- спланувати та організувати проведення спільних зборів для батьків та учнів 11-х класів з використанням презентації, розробленої ХРЦОЯО

до 28.12.2012

- надати інформацію про проведені спільні збори в паперовому та електронному вигляді за формою, що додається (додаток 1) до 28.12.2012

- довести інформацію про реєстрацію та проведення ЗНО-2013 на нарадах при директорі, класних годинах, тощо

до 14.01.2013

Додатково для використання в роботі надсилаються окремими файлами:

1. Уніфіковані матеріали для оновлення інформаційного куточка;

2. Уніфіковані матеріали для проведення батьківських зборів.

Додатки на 1 аркуші та в 2-ох окремих файлах.

Заступник начальника управління В.І.Попова

Додаток 1

до листа управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради від 17.12.2012 № 4734

Інформація про проведення у ЗНЗ № 138 спільних зборів для батьків та учнів 11-х класів з питання реєстрації та проведення ЗНО у 2013 році

№ ЗНЗ

Дата проведення зборів

Час проведення

Місце проведення

Відповідальні

Кількість присутніх випускників

11-х класів

Кількість присутніх батьків

Наказ МОНМСУ № 943

Рекомендації до уроків інформатики

Інформація про пробне ЗНО

Права та обов язки учасників пробного тестування

Інформаційні матеріали до ЗНО -2013

Пробне тестування

Для осіб, які вирішили приймати участь у ЗНО -2013
План проведення ЗНО -2013
Умови реєстрації до ЗНО -2013

НАКАЗ № 1130, Наказ № 1297

Всі питання стосовно ЗНО-2013 були розглянуті 28 листопада на батьківських зборах

Зовнішнє незалежне оцінювання- 2012

1. Перелік нормативно-правових документів, що регламентують проведення ЗНО-2012.

Наказ МОНУ від 14.07.2011 р. № 791"Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання"

Лист МОНУ N від 21.07.2011 р.N 1/9_556 "Щодо організації навчально-виховного процесу у 2011/2012 навчальному році

Наказ МОНУ від 9.08.2011 р. № 946 «Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році»

Наказ МОНМСУ від 12.10.2011 р. № 1179 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році»

Наказ МОНМСУ від 23.11.2011 р. № 1346 "Про затвердження календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році"

Наказ МОНМСУ від 14.10.2011 р. № 1192 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 09.08.2011 № 946»

Наказ МОНМСУ від 3.11.2011 р. № 1254 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2012 році»

2. Календар проведення ЗНО-2012

Подання реєстраційних документів 01.01. - 20.02.2012

Проведення пробного ЗНО 24.03.2012, 31.03.2012

Проведення ЗНО


15 травня хімія

17 травня російська мова

19 травня географія

21 травня
22 травня
математика

24 травня всесвітня історія

26 травня іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

28 травня
29 травня
українська мова і література

31 травня
01 червня
історія України

05 червня фізика

07 червня біологія

Оголошення результатівЗНО 30.05 - 01.07.2012

Проведення додаткової сесії ЗНО 18.06 - 23.06.2012

3. Особливості ЗНО-2012

Введення до переліку тестів всесвітньої історії; надання можливості здачі тестів не більше ніж з 4-х предметів; підвищення мінімальної кількості балів з профільних предметів до 140 балів; проведення тестувань з української мови і літератури, математики та історії України в 2 сесії; скорочення терміну реєстрації.

4. Порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року

Термін реєстрації: 01.01.2012 – 20.02.2012 (дата подання документів визначається за поштовим штемпелем).

1. Ознайомитись із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати ЗНО з яких мають бути зазначені в Сертифікаті ЗНО.

2. Здійснити вибір предметів:*

українська мова і література математика
історія України фізика
російська мова біологія
хімія географія
всесвітня історія іноземні мови (англійська, німецька,
французька, іспанська)**

* надано можливість скласти тести не більше як із чотирьох предметів

** надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови

3. Підготувати необхідні для реєстрації документи та матеріали:

 • заяву-реєстраційну картку. Сформувати її можна самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки або звернувшись за допомогою до пункту реєстрації.
 • дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;
 • копію паспорта (перша сторінка) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 01.09.2011 не виповнилося шістнадцять років);
 • довідку з навчального закладу за визначеною формою або копію документа про повну загальну середню освіту.

Для осіб, у документах яких є розбіжності в особових даних, підготувати копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові.

Для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою підготувати переклади документів державною мовою, завірені нотаріально.

На копіях документів, що надаються для реєстрації, написати Згідно з оригіналом, поставити особистий підпис і зазначити власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

4. Надіслати не пізніше 20.02.2012 на адресу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти; реєстраційні документи.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано рекомендованим листом.

Після отримання Сертифіката перевірити наявність на сайті УЦОЯО інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та pin-кодом, указаним у ньому.

На інформаційній сторінці буде розміщено:

 • у квітні 2012 року Запрошення-перепуску із зазначенням місця розташування пункту тестування та часу початку ЗНО, яку можна роздрукувати самостійно (крім того, Запрошення-перепустка буде надсилатися поштою);
 • у червні 2012 року Інформаційну картку із результатами ЗНО, яку необхідно роздрукувати самостійно.
 • Порядок проходження повторної реєстрації

  Термін повторної реєстрації: до 05.03.2012 (дата подання документів визначається за поштовим штемпелем).

  Внесення змін до реєстраційних даних.

  У разі необхідності внесення змін до переліку предметів, із яких необхідно скласти тести, або до персональних даних, необхідно пройти реєстрацію повторно, надіславши реєстраційні документи та раніше отриманий Сертифікат 2012 року.

  Відмова у реєстрації для проходження ЗНО.

  Особі може бути відмовлено у реєстрації у випадках:

  • надсилання не всіх документів, необхідних для здійснення реєстрації;
  • неналежне оформлення заяви-реєстраційної картки;
  • зазначення в заяві-реєстраційній картці недостовірних даних;
  • подання реєстраційних документів пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).

  Підтвердженням факту відмови у реєстрації для проходження ЗНО є повідомлення регламентної комісії, яке буде надіслано рекомендованим листом.

  У разі отримання повідомлення щодо відмови у реєстрації для проходження ЗНО, необхідно усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та надіслати повторно реєстраційні документи, і копію листа регламентної комісії з відмовою у реєстрації.

  5. Пункти реєстрації

  У Харківській області працює 23 пункти реєстрації, у м. Харкові -18. Вони розміщені на базі ВНЗ.

  Пункти працюють з 03.01.2012 по 20.02.2012. Режим роботи - з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 17.00

  6. Офіційні сайти:

  Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

  Український центр оцінювання якості освіти

  Кiлькiсть переглядiв: 0